KIM JESTEŚMY?

LUDZIE

Jesteśmy butikową firmą doradczą dostarczającą pełnowymiarowe projekty public relations, działającą od 2009 r. Nasz zespół posiada wiedzę i umiejętności z zakresu PR, marketingu, zarządzania projektami, ekonomii oraz komunikacji społecznej, co pozwala nam lepiej zrozumieć wyzwania biznesowe naszych klientów. Wyróżniamy się doświadczeniem w realizacji projektów na rzecz klientów międzynarodowych. Mamy za sobą również liczne sukcesy w projektach prowadzonych na rzecz rodzimych marek oraz doświadczenie w branżach food, helathcare, banking, TSL.

PRZEWAGA

Naszą przewagą konkurencyjną jest skala biznesu dzięki której oferujemy dużą elastyczność. Poświęcamy naszym klientom maksimum uwagi i przygotowujemy rozwiązania odpowiadające bieżącym wyzwaniom. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na zaplanowanie i prowadzenie skutecznych kampanii PR.

Wartość

Przekazujemy klientom nasze wieloletnie doświadczenia w różnych branżach i szerokie kompetencje, które pozwalają na skuteczne zarządzanie projektami komunikacyjnymi. Działania zostaną tak dobrane, aby zmaksymalizować Twoje korzyści.

Z kim pracujemy?

Pracujemy z organizacjami, które cenią partnerskie relacje, dostrzegają i rozumieją sens prowadzenia długofalowych działań public relations oraz chcą prowadzić wiarygodny dialog z otoczeniem. W codziennej pracy stawiamy na wysokie standardy etyczne, działania prowadzimy starannie z dbałością o jakość oraz skuteczność.

POZNAJ LIDERÓW NASZEGO ZESPOŁU

Kamila-(1)

dr Kamila WARDYN-KOPERA

O nas

Butikowa agencja PR dostarczająca pełnowymiarowe projekty public relations, działająca od 2009 r. Mamy unikalne doświadczenia w realizacji projektów na rzecz Klientów międzynarodowych działających na polskim rynku.
Czytaj więcej