Szkolenia

(Prze) mówienie z pomysłem

KLIENT

Laboratorium Innowacji Społecznych (LIS)

W Gdyni działa Laboratorium Innowacji Społecznych (LIS), które prowadzi projekt Innowacji na Ludzką Miarę 2. Celem projektu współfinansowanego ze środków UE, jest wsparcie w rozwoju innowacji odpowiadających na problemy wyłączenia społecznego. Grupa Innowatorów tworzy odpowiedzi na problemy wykluczenia. Powstają inicjatywy, które w skali jednej osoby czy rodziny mogą być wielką zmianą – która np. pozwoli lepiej nauczyć się języka, zdobyć zawód, czy twórczo spędzić czas z dala od traum przeszłości.

Aby rosnąć, pomysły te potrzebują narzędzi komunikacji. W związku z tym dostaliśmy zadanie opracowania i przeprowadzenia szkolenia ze skutecznej prezentacji pomysłu. Dodatkowo projekt obejmował serię konsultacji indywidualnych dla innowatorów.

Wyszyliśmy daleko poza ogólne szkolenie. Wiedzę przełożyliśmy na realny projekt. Przez dziesiątki godzin praktykowaliśmy pragmatyczną komunikację. Indywidualnie dopracowywaliśmy każdą historię, szukaliśmy przekazów, wizualizowaliśmy problemy i rozwiązania.

Dziękujemy za współpracę Laboratorium Innowacji Społecznych w Gminie Miasta Gdynia oraz wspaniałym grupom Innowatorów Społecznych.

Więcej o projekcie o Innowacjach Społecznych można przeczytać na stronie: https://lis.gdynia.pl/projekty/

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?