Public relations

Przyjaciółka z Kalifornii

KLIENT

California Prune Board

California Prune Board to organizacji działająca pod nadzorem Kalifornijskiego Departamentu Żywności i Rolnictwa, która reprezentuje całą branżę suszonych śliwek z Kalifornii.

Z branżą śliwki kalifornijskiej współpracujemy od 2014 r. Zespół People PR odpowiada za całościowe planowanie i prowadzenie kampanii public relations kierowanej do konsumentów, biznesu spożywczego oraz społeczności dietetyków. W ramach obsługi doradzamy w zakresie strategii i taktyki PR na polskim rynku, wdrażamy takie projekty jak: badania rynku, prowadzenie biura prasowego, organizacja wydarzeń, spotkania B2B, warsztaty kulinarne, komunikacja w mediach społecznościowych oraz wiele innych.

Wieloletnia współpraca z California Prune Board przyniosła liczne sukcesy potwierdzone również wyróżnieniami branżowymi. Kampania „Przyjaciółka z Kalifornii” na rzecz California Prune Board została uznana za najlepszą kampanią public relations sektora spożywczego, w najbardziej prestiżowym konkursie branży PR – Złote Spinacze 2016. Jury wręczyło People PR i CPB statuetkę Srebrnego Spinacza w kategorii sektor spożywczy, która była najwyższą nagrodą przyznaną wówczas w kategorii. Dodatkowo kampania znalazła się w gronie trzech najlepszych projektów nominowanych w prestiżowej kategorii efektywność.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?