Content Marketing

Blog o oszczędzaniu

KLIENT

Meritum Bank

W czasie ponad czteroletniej współpracy z bankiem Meritum Bank ICB S.A. zespół People PR doradzał w procesie budowaniu architektury komunikacji marki w mediach społecznościowych. Byliśmy częścią zespołu projektowego odpowiadającego za zarządzanie profilami firmowymi banku na Facebooku oraz LinkedIn, prowadząc przy tym liczne projekty komunikacyjne z zakresu content marketingu.

W 2013 r. do architektury komunikacji internetowej Meritum Banku został włączony blog firmowy na temat oszczędzania – Blog o oszczędzaniu. Konsultanci People PR odpowiadali za przygotowanie strategii i koncepcji bloga, organizację szkoleń strategicznych z ekspertami polskiej blogosfery, prowadzenie kalendarza redakcyjnego oraz zarządzanie pracą zespołu projektowego liczącego 20 osób.

Przedsięwzięcie zostało zrealizowane z dużym powodzeniem. W pierwszym roku działalności Bloga o oszczędzaniu opublikowano 110 tekstów. Ponadto blog został zauważony i doceniony przez społeczność internetową, o czym świadczy miejsce wśród grona trzech finalistów konkursu Blog Roku 2013 w kategorii „Profesjonalne i firmowe”.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?